a.j1200rt
Curveando
DIA: 31-03-2012
HORA SALIDA: 08'30 hs. Gasolinera PETROMIRALLES
DESAYUNO: Mas Repuntxó (Sant Joan de les Abadeses)
RUTA: Lliçà de Vall (Gasolinera) - Sant Joan de les Abadeses (desayuno) - Molló - Coll d'Ares - Prats de Molló la Preste - Coustouges - Tapis - Maçanet de Cabrenys - Darnius - Biure - Figueres - NII .............
HORA SALIDA: 08'30 hs. Gasolinera PETROMIRALLES
DESAYUNO: Mas Repuntxó (Sant Joan de les Abadeses)
RUTA: Lliçà de Vall (Gasolinera) - Sant Joan de les Abadeses (desayuno) - Molló - Coll d'Ares - Prats de Molló la Preste - Coustouges - Tapis - Maçanet de Cabrenys - Darnius - Biure - Figueres - NII .............
Última edición: